Nieruchomości

 • Jeżeli myślimy o zakupie sprzedaży
  Jeżeli myślimy o zakupie sprzedaży
  Kategoria: Nieruchomości | Komentarze: 203

  Jeżeli myślimy o zakupie, sprzedaży lub wydzierżawieniu naszego mieszkania wybitnie przyzwoicie jest skorzystać z pomocy agenta nieruchomości. Jego wiedza w tej dyscyplinie jest duża, a tym samym ma prawo przyśpieszyć zakończenie bez problemu transakcji. Agent funkcjonuje wspólnie z pośrednikiem. Zajmują się oni całym aspektem.


 • Miejsce zamieszkania w Warszawie nie musi kojarzyć się
  Miejsce zamieszkania w Warszawie nie musi kojarzyć się
  Kategoria: Nieruchomości | Komentarze: 0

  Miejsce zamieszkania w Warszawie nie musi kojarzyć się ze zgiełkiem lub ciągłą pogonią za wolnym miejscem parkingowym. Chcesz mieszkać w Warszawie, niemniej jednak nie chcesz, by apartament był oddalony od centrum? Śnisz o połączeniu błogostanu, zielonych ogrodów, dostępności placu zabaw i szkoły dla dzieci z bliskością centrum oraz porządnym połączeniem.


 • Wieloletnie doświadczenie w kontroli lokalnego rynku nieruchomości
  Wieloletnie doświadczenie w kontroli lokalnego rynku nieruchomości
  Kategoria: Nieruchomości | Komentarze: 3

  Wieloletnie doświadczenie w kontroli lokalnego rynku nieruchomości oraz pasja do Teneryfy sprawiły, że tak powstała nasza firma, w której pomagamy w wynajęciu oraz zakupie apartamentów i willi na tej cudnej wyspie. Poza kompetentnym i kompleksowym doradztwem w zakresie posiadłości, specjalizujemy się też wsparciem w prowadzeniu inwestycji naszych konsumentów. Fantazjujesz o domu na wyspie? A może.


Top